דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

רם הנדסה הינה חברה ותיקה, בעלת מסורת מפוארת ולזכותה רשומים פרויקטים רבים, מהמגוונים ומהמסובכים שבוצעו עד כה בארץ, בכל תחומי ההנדסה האזרחית, ובכללן עבודות של בניה ותשתית.

החברה מניפה בגאווה את דגל המצוינות ושוקדת על איכות הביצוע של הפרויקטים, על עמידה קפדנית בלוחות זמנים. בתהליך העשייה המורכב, מוקפת החברה, בקבלני משנה וספקים, בעלי יכולות ואמינות גבוה. לכן, אך טבעי הוא שהחברה מקפידה על טיפוחם המתמיד של קבלני המשנה והספקים שלה. לנו, ברם הנדסה, אין ספק כי שיתוף פעולה והבנה של צרכי הזולת (ובכלל זה קבלני המשנה והספקים) הם אחד המפתחות החשובים להצלחה.

החברה עושה שימוש בשני נכסים עיקריים שלה. האחד הוא החוסן הפיננסי, מוסר התשלומים הגבוה, והעמידה הקפדנית במועדי התשלום לספקים וקבלני המשנה. הנכס האחר, והחשוב מבין השניים הוא ההון האנושי. עובדי החברה, בכל ספקטרום התפקידים, הם אנשים חרוצים מאד אמינים באופן מוחלט ובעלי יכולות אישיות גבוהות. הם והם בלבד מהווים את הלב הפועם של החברה, ואת מקור כוחה. הם אלה שנותנים את הביטחון והגיבוי הנדרש להוביל את החברה.

ברם הנדסה קיימת מודעות ליצירת סביבת עבודה נעימה ונינוחה. אנו סבורים, ומוכיחים זאת הלכה למעשה, כי גם בעבודה בתנאי לחץ אפשרי וניתן להעדיף פתרון בעיות על התנגחויות, כבוד הדדי על זלזול בזולת, תחרות בונה על תחרות הורסת.

פרמטרים אלה מובילים את רם הנדסה להיות חברה קבלנית שכל מזמין עבודה, יזם או דייר שמח למסור לה עבודות לביצוע, ויודע כי בסופו של יום הוא יהנה מפרויקט איכותי שמבוצע בלוח זמנים מהיר ומדויק.

החברה אוהדת את נושא איכות הסביבה ושמה לה למטרה להיות פעילה בתחום. החברה מכוונת עצמה לביצוע ולייזום של פרויקטים ירוקים, ולשם כך היא בקשר הדוק עם הגורמים המובילים בארץ בנושא איכות הסביבה. במסגרת זאת, עומדת החברה בראש קבוצה שזכתה לאחרונה בזיכיון ארוך שנים של תפעול אתר חירייה.

הרצון לגוון את תחומי הפעילות והיכולות הקיימות של החברה וצוות עובדיה, מאפשרת לבצע הלכה למעשה את מדיניות החברה ולגוון את תחומי הפעילות שלה. מדובר על מגוון התחומים של ההנדסה האזרחית, כמו עבודות תשתית, בניה למגורים, תחנות שאיבה ועוד.

החברה פעילה גם בתחום יזמות לבניה, גם בתחום תמ"א 38. יזמות זאת נעשית הן באופן ישיר והן באמצעות חברות בנות.

כאדם שהיה ועודנו אחראי על ביצוע מאות פרויקטים, אני גאה להיות בעלים ומנכ"ל של חברת רם ולהמשיך יחד עם הצוות הנהדר של מהחברה את המפעל המכובד של בנין הארץ.

בברכה
יוסי מלמד